Mazı Jewellery

Kurucumuz Hamit Yurt, dün ile bugünü buluşturan bir marka kurarak, sektöre yön verecek yenilikler ile yüksek ürün kalitesini ulaşılabilirlik seviyesinde sunmak üzere yola çıkmıştır. Tarihi ise yaklaşık 40 sene evvel kurucumuzun sektöre adım atmasıyla başlamış olup, 2022 yılında Mazı Jewellery markası ile yeni bir yolculuğa başlayarak; başta ülkemiz olmak üzere, tüm ülkelere ulaşabilen bir marka olma hedefini benimsemiş bulunuyoruz. Yeniliklere en hızlı şekilde ayak uydurarak, hem tüketiciye hem de satıcıya aynı anda ulaşıp ihtiyaçlarını en doğru şekilde temin etmek birincil misyonumuzdur.

Hizmetin tam, doğru ve güvenilir tamamlanmasının önemli bir diğer ayağı ise ekip arkadaşlarımızdır. Ekip arkadaşlarımızın mutluluğu, samimiyeti, tecrübesi ve güvenirliliği firmamızın nesilden nesle geçen istikrarlı bir şekilde sektörde varlığını göreceğinizin en önemli alt yapılarından biridir.

Tüketici olarak kendinize, satıcı olarak firmanıza; toptan ve perakende satışlarımız ile başta Kurucumuz olmak üzere tüm ekip arkadaşlarımız sizlere en iyi ürünü, en yüksek kalite de sunmak üzere durmaksızın çalışarak, Mazı Jewellery markasının ürünlerini sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

Mazı Jewellery
Established in 2022